Hotelarze Roku 2017

27 listopada w trakcie uroczystej gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria ogłoszeni zostali laureaci czwartej edycji konkursu Hotelarze Roku. To najbardziej prestiżowa nagroda w polskiej branży hotelarskiej przyznawana managerom hoteli. W konkursie organizowanym przez „Hotelarza” kapituła składająca się z blisko 30 ekspertów hotelarskich, reprezentantów sieci, organizacji branżowych i laureatów poprzednich edycji pod przewodnictwem redaktora naczelnego „Hotelarza” Rafała Szubstarskiego wybrała zwycięzców w sześciu kategoriach spośród ponad 70 zgłoszeń.Gala odbyła się podczas największej konferencji hotelarskiej w regionie Europy Centralnej – Hotel Trends Poland & CEE 2017. Konkurs Hotelarze Roku to jedyne w polskiej branży hotelarskiej wydarzenie, którego celem jest promowanie wyróżniających się swoimi osiągnięciami profesjonalistów z branży hotelowej. Kryteria oceny, jakimi kieruje się kapituła, to m.in. osiągnięcia zawodowe w ostatnim roku, wkład w budowę pozycji konkurencyjnej hotelu na rynku, solidność zawodowa i etyka, a także zaangażowanie poza własnym hotelem w działania środowiska branżowego, czyli świadomość branży. I w ten sposób podczas gali w Sofitelu ogłoszeni zostali laureaci w pięciu kategoriach wyłonieni przez kapitułę oraz przyznano tytuł Człowieka Roku decyzją organizatora konferencji Hotel Trends i „Hotelarza”. Przedstawiamy Hotelarzy Roku 2017.

CZŁOWIEK ROKU 2017 POLSKIEGO HOTELARSTWA

Jan i Szymon Wróblewscy, Zdrojowa Invest & Hotels

Za otwarcie największego w tym roku hotelu w Polsce – Radissona Blu Resort i za stworzenie jednej z największych firm hotelarskich w Polsce, konkurującej już pod względem nakładów inwestycyjnych z Orbisem. W ciągu dekady bracia Wróblewscy: wprowadzili z sukcesem na rynek model condo, stali się jego liderem, otworzyli 10 hoteli i obiektów hotelow [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *