Nowy szef działu marketingu Sun&Snow

Michał Kolankiewicz, ostatnio kierownik biura marketingu Grupy Uzdrowiska Polskie i wiceprezes warszawskiego oddziału „Głosu Seniora”, został dyrektorem sprzedaży i marketingu w sieci apartamentów Sun&Snow.


Kolankiewicz z branżą hotelarską związany jest od 20 lat. Karierę zaczynał w dziale marketingu spółdzielni Gromada. Następnie przez niemal 10 lat do roku 2016 związany z marketingiem i sprzedażą spółki Geovita, sieci hoteli i ośrodków w miejscowościach wypoczynkowych.

W ostatnim czasie kierownik biura marketingu Grupy Uzdrowiska Polskie (Uzdrowisko Konstancin oraz Uzdrowisko Nałęczów) i wiceprezes warszawskiego oddziału „Głosu Seniora”, odpowiedzialny za szeroko rozumiane działania z zakresu marketingu i PR dla magazynu "Głos Seniora" oraz Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Sun & Snow to spółka, której celem jest profesjonalne zarządzanie i wynajem  apartamentów wakacyjnych. W portfolio spółki znajduje się ponad 1400 apartamentów.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *