Budowa hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów nabiera tempa

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel, inwestor powstającego na Służewcu w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, rozpoczęła współpracę z grupą doradczą hotelAG, której zadaniem jest koordynacja prac związanych z otwarciem hotelu i jego zarządzaniem. Otwarcie zaplanowane jest na IV kwartał 2018 roku.


hotelAG odpowiedzialny jest kompleksową koordynację prac związanych z budową hotelu, w tym za współpracę z generalnym wykonawcą, firmą ERBUD, wybór wyposażenia oraz zarządzanie kontraktem z franczyzodawcą, Marriott International. Do zadań hotelAG należy również przeprowadzenie wszystkich procesów związanych z fazą pre-openingu hotelu, w tym m.in. rekrutacja pracowników, w tym dyrektora hotelu, oraz działania promocyjno-reklamowe i sprzedażowe. Na czele zespołu hotelowego hotelAG stanął Rafał Abramczyk, który nadzorował otwarcia hoteli zarówno od strony operacyjnej jak i inwestorskiej oraz jako pierwszy w Polsce wprowadził międzynarodową sieć hotelową (Louvre Hotels Group z marką Golden Tulip) na rynek condohoteli.

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów to pierwszy hotel tej marki w Polsce. Inwestycja zlokalizowana jest w sercu biurowej części Warszawy, u zbiegu ul. Suwak i Konstruktorskiej. Hotel zaoferuje 190 pokoi o standardzie 4-gwiazdkowym, część konferencyjną o powierzchni 400 m kw, restaurację oraz centrum fitness. Filozofia marki Four Points zapewnia podróżnym wszystko co jest niezbędne w podróży, czyli ponadczasowy design, nieskomplikowany komfort, szybki bezprzewodowy dostęp do internetu w miejscach publicznych.

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel należy do grupy inwestycyjnej działającej w branży nieruchomości w Polsce. Oprócz budowanego w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów jest również inwestorem powstającego nad morzem 5-gwiazdkowego hotelu Seaside Park Kołobrzeg.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *