Altus Hotel Mięczkowski w 2019 roku uruchomi 5-gwiazdkowy Altus Palace we Wrocławiu

Potwierdziły się informacje „Hotelarza” z listopada ubiegłego roku. Trójmiejski deweloper Torus wybuduje we Wrocławiu 91-pokojowy hotel, którym zarządzać będzie firma Dobry Hotel Leszek Mięczkowski.

Hotel powstanie w zabytkowym pałacu przy ulicy Wierzbowej 15, w którym wcześniej swoją siedzibę miało Przedsiębiorstwo Geologiczne Proxima. Obiekt ma zostać otwarty pod koniec przyszłego roku. Inwestor złożył już wniosek o pozwolenie na przebudowę i nadbudowę obiektu na cele hotelowe i czeka obecnie na rozpatrzenie wniosku o pozwolenie na budowę. Za projekt odpowiada Anna Kościuk z Pracowni Projektowej Archikon. Jak informowaliśmy wcześniej, w 2019 r. firma Altus Hotel Mięczkowski planuje otworzyć w centrum Warszawy 4-gwiazdkowy hotel Altus ze 110 pokojami w kamienicy przy ul. Pankiewicza. W ramach sieci Altus w tym roku otworzyć ma się także 3-gwiazdkowy hotel w Poznaniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *