Katarzyna Tencza na czele nowego działu hotelowego w Walter Herz

Walter Herz, polska firma doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych, utworzyła dział hotelowy, na czele którego stanęła Katarzyna Tencza, obejmując stanowisko associate directora. Będzie odpowiedzialna za rozwój nowej linii biznesowej firmy oraz obsługę inwestorów działających w segmencie hotelowym w Polsce – Zdecydowaliśmy o rozszerzeniu i skoncentrowaniu usług doradczych w tym obszarze w obrębie jednego wyspecjalizowanego departamentu, co jest związane z szybkim rozwojem firmy w ostatnim czasie.

Powołanie nowego działu umożliwi bardziej efektywną realizację projektów dla naszych klientów, którzy prowadzą działalność w segmencie hotelowym. Wyodrębnienie specjalnej jednostki w organizacji agencji pozwali istotnie zwiększyć obecność firmy w tym sektorze rynku nieruchomości – mówi Mateusz Strzelecki, partner w firmie Walter Herz. Katarzyna Tencza wcześniej przez pięć lat pracowała w firmie doradczej Horwath HTL jako analityk i konsultant, a przez ostatni rok w dziale rozwoju i strategii Chopin Airport Development na stanowisku hotel market coordinator. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *