Kolejna spektakularna inwestycja Zdrojowej Invest & Hotels

Zdrojowa Invest & Hotels, lider na rynku condo hoteli w Polsce, rozpoczyna budowę pierwszego etapu wielofunkcyjnego kompleksu Forest Ski Hotel & Resort w Szklarskiej Porębie. Szacowany koszt całej inwestycji to 250 mln zł, a obiekt podobnie jak pozostałe hotele Grupy, sprzedawany będzie w formule condo.

W ramach pierwszej części powstanie 4-gwiazdkowy hotel, który dysponować będzie 104 pokojami o powierzchni 23,5–58 m kw. Ceny jednostek condo rozpoczynają się od 12,9 tys. zł netto za m kw., a najdroższe apartamenty kosztują 1 245 tys. zł netto. Najatrakcyjniejsze zlokalizowane są na 4. piętrze, a dodatkowo mają tarasy na dachu i prywatne jacuzzi. Z myślą o wymagających gościach przewidziano usługi decydujące o jakości wypoczynku, takie jak: aquapark, restauracja, kawiarnia, SPA & wellness, siłownia, sala i plac zabaw dla najmłodszych. Otwarcie hotelu w Szklarskiej Porębie zaplanowano na grudzień 2019. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiedzialna jest pracownia Grupa 5. - Na powierzchni 8 ha chcemy zbudować kompleks w sposób intuicyjny zachęcający do wypoczynku w zgodzie z naturą i będący enklawą ciszy osłoniętą lasem świerkowym. Atutem tego miejsca jest otoczenie umożliwiające spędzanie czasu na zewnątrz – liczne siedziska i miejsca do leżenia wkomponowane w starodrzewie, ogród ziołowy, czy kamienny ogród ZEN  – mówi Jan Wróblewski, członek zarządu i współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels. W portfolio Zdrojowej Invest znajduje się obecnie blisko 1,3 tys. pokoi w sześciu kompleksach – Marine z Ultra Marine, Diune Hotel & Resort, Sand i Jantar Spa w Kołobrzegu, Baltic Park Molo z hotelem Radisson Blu w Świnoujściu, Boulevard Ustronie Morskie i Cristal Resort w Szklarskiej Porębie. Kolejną inwestycją jest Baltic Park Fort w Świnoujściu ze 132 apartamentami, który będzie połączony podziemnym przejściem z aquaparkiem w Baltic Park Molo.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *