Kamil Kaźmierkiewicz dyrektorem powstającego hotelu Four Points by Sheraton w Warszawie

Grupa doradcza hotelAG rozpoczęła rekrutację do powstającego w biurowej części Warszawy 4-gwiazdkowego hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów. Funkcję dyrektora hotelu powierzono Kamilowi Kaźmierkiewiczowi, który z branżą hotelową związany jest od 17 lat.
Pierwsze doświadczenia zdobywał w dziale bankietów hotelu Kempinski w Monachium, a po powrocie do Polski w hotelu Intercontinental Warszawa, gdzie w ciągu sześciu lat pracy przeszedł przez kolejne stanowiska w dziale konferencji i bankietów, aż po dyrektora tego działu. Wiedzę z zakresu otwarcia hotelu zdobywał w DoubleTree by Hilton Warszawa, gdzie jako dyrektor sprzedaży międzynarodowej był członkiem zespołu preopeningu. Przed dołączeniem do zespołu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów związany był z hotelem MCC Mazurkas Conference Center w Ożarowie, gdzie pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i zastępcy dyrektora hotelu.

Jest laureatem konkursu MP Power Awards 2016 w kategorii Dostawca Catering. W 2016 r. był też nominowany w konkursie na Hotelarza Roku w kategorii Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w konkursie „Hotelarza”. – Bardzo się cieszymy, że udało nam się pozyskać do zespołu osobę, która posiada szeroką wiedzę związaną nie tylko z prowadzeniem hotelu, ale również aspektami dotyczącymi jego otwarcia. Jest to niezwykle istotne dla osiągnięcia końcowego sukcesu, jakim będzie efektywne wprowadzenie nowego hotelu na tak wymagający rynek, jakim jest Warszawa – mówi Rafał Abramczyk, hotelAG. Otwarcie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów ze 190 pokojami planowane jest na IV kwartał tego roku. • Grupa doradcza hotelAG rozpoczęła rekrutację do powstającego w biurowej części Warszawy 4-gwiazdkowego hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów. Funkcję dyrektora hotelu powierzono Kamilowi Kaźmierkiewiczowi, który z branżą hotelową związany jest od 17 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywał w dziale bankietów hotelu Kempinski w Monachium, a po powrocie do Polski w hotelu Intercontinental Warszawa, gdzie w ciągu sześciu lat pracy przeszedł przez kolejne stanowiska w dziale konferencji i bankietów, aż po dyrektora tego działu. Wiedzę z zakresu otwarcia hotelu zdobywał w DoubleTree by Hilton Warszawa, gdzie jako dyrektor sprzedaży międzynarodowej był członkiem zespołu preopeningu. Przed dołączeniem do zespołu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów związany był z hotelem MCC Mazurkas Conference Center w Ożarowie, gdzie pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i zastępcy dyrektora hotelu. Jest laureatem konkursu MP Power Awards 2016 w kategorii Dostawca Catering. W 2016 r. był też nominowany w konkursie na Hotelarza Roku w kategorii Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w konkursie „Hotelarza”. – Bardzo się cieszymy, że udało nam się pozyskać do zespołu osobę, która posiada szeroką wiedzę związaną nie tylko z prowadzeniem hotelu, ale również aspektami dotyczącymi jego otwarcia. Jest to niezwykle istotne dla osiągnięcia końcowego sukcesu, jakim będzie efektywne wprowadzenie nowego hotelu na tak wymagający rynek, jakim jest Warszawa – mówi Rafał Abramczyk, hotelAG. Otwarcie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów ze 190 pokojami planowane jest na IV kwartał tego roku. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *