Rafał Rosiejak z Hotel Professionals do Colliers International

Rafał Rosiejak, który ostatnio z ramienia firmy Hotel Professionals Management Group, przygotowywał do wprowadzenia na rynek hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa, objął właśnie dział hotelowy w ramach firmy doradczej Colliers International.


Rafał Rosiejak w latach 2004-2008 kierował w Poznaniu obiektem włoskiej sieci Domina Hotels & Resorts. Od 2008 do 2012 roku pełnił funkcję krajowego koordynatora ds. zakwaterowania dla drużyn, VIP-ów oraz kibiców, a także ds. stref kibiców w miastach gospodarzach UEFA EURO 2012. W latach 2013-2016 był dyrektorem Centrum Konferencyjnego Stadionu Narodowego (PGE Narodowy), które gościło m.in. Szczyt klimatyczny ONZ. Ostatnio zarządzał Centrum Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie, a przez ostatni rok z ramienia firmy Hotel Professionals Management Group, zarządzał przygotowywanym do otwarcia hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.

Colliers International Group Inc.  jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć biur w 68 krajach zatrudniającą 15 000 pracowników.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *