Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi.


Z branżą hotelarską związany od ponad 10 lat. Zaczynał jako recepcjonista we wrocławskim hotelu Bielany, gdzie następnie został kierownikiem recepcji.  Potem był kierownikiem marketingu i sprzedaży w 5-gwiazdkowym hotelu Platinum Palace we Wrocławiu. W latach 2012-15 związany z był z siecią Qubus Hotel, gdzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora Hotelu w Legnicy i dyrektora hotelu w Łodzi. W latach 2015-16 zarządzał hotelem Best Western Petropol w Płocku (obecnie obiekt jest już poza strukturą sieci), a jesienią 2016 roku dołączył do Satoria Group jako zastępca dyrektora hoteli Best Western Portos, Atos, Aramis. Jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Humboldta w Berlinie i Technicznego Uniwersytetu w Dreźnie.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *