Jura Krakowsko-Częstochowska: powstanie MANGO Resort & SPA

Grupa deweloperska Metropolis rozpoczyna sprzedaż pierwszego etapu inwestycji MANGO Resort & SPA. Najnowszy projekt to kompleks składający się z 14 luksusowych budynków apartamentowych oraz budynku głównego, usytuowanych w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w miejscowości Paczółtowice.


Inwestycja zlokalizowana jest w odległości 35 km od Krakowa i 60 km od Katowic. Kompleks MANGO Resort & SPA tworzyć będzie ponad 150 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, wykończonych w standardzie premium, z wykorzystaniem najnowszych technologii i trendów w aranżacji wnętrz.  W budynku głównym znajdzie się część gastronomiczna, konferencyjna, strefa SPA & wellness, a także strefa MANGO KIDS. Na ponad 4,5 ha terenie inwestor zaplanował m.in. plażę z akwenem wodnym, miejsca do grillowania, place zabaw – dla dzieci młodszych i starszych, infrastrukturę sportową (boiska, korty), baseny zewnętrzne. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znaleźć można m.in. strzelnicę, stadninę koni, trasy rowerowe, narciarskie i biegowe, wypożyczalnię quadów i skuterów śnieżnych. MANGO Resort & SPA położony będzie po środku znanego miłośnikom golfa Krakow Valley Golf & Country Club, czyli18-dołkowego pola golfowego klasy mistrzowskiej, na obszarze ponad 160 ha.

Obecnie w sprzedaży dostępne są trzy budynki, w których znajdą się 24 mieszkania o powierzchniach 53-85 m kw. Start inwestycji planowany jest na przełomie lat 2020/2021.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *