Nosalowy Dwór i Airport Hotel Okęcie z MP Power Awards

Rozstrzygnięto konkurs MP Power Awards poświęcony branży eventowej, w którym nagradzane są najlepsze projekty, produkty i obiekty eventowe. Najlepszym obiektem w kategorii Multi Venue wybrany został Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem, a w kategorii Biznes Venue – Airport Hotel Okęcie. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. W kategorii Multi Venue Nosalowy Dwór konkurował w finale z hotelem Zamek Ryn na Mazurach i rzeszowską G2A Areną. Kapituła konkursu MP Power Awards uznała Nosalowy Dwór Resor & SPA za obiekt wyróżniający się ze względu na możliwości łączenia różnych form spotkań w jednym miejscu, a co się z tym wiąże, również możliwości techniczne i logistyczne oraz elastyczność wobec organizatorów eventó Kapituła dostrzegła szerokie spektrum możliwości resortu i doceniła nie tylko potencjał, jakim dysponuje, ale i profesjonalizm, z jakim podchodzi do każdego organizowanego wydarzenia.

Nosalowy Dwór Resort & Spa

Nosalowy Dwór Resort & SPA jest obecnie największym kompleksem konferencyjno – eventowym w Zakopanem i całym obszarze na południe od Krakowa. Posiada 23 sale    konferencyjne, w tym największe w regionie Centrum Kongresowe GERLACH, mogące pomieścić do 1200 osób; blisko 2000 m kw. terenów zewnętrznych, z wiatami grillowymi oraz znakomitą infrastrukturę hotelową w standardzie od 3 do 5 gwiazdek. Resort jest również organizatorem największych wydarzeń własnych w regionie, takich jak cykl koncertów Nosalowy Akustycznie, pokazów mody – Fashion Day Zakopane, czy widowisk sportowych, jak Gala Boksu Zawodowego. W kategorii Biznes Venue Airport Hotel Okęcie konkurował w finale z warszawskim hotelem Marriott oraz z Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Airport Hotel Okęcie usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina oraz przy zbiegu sieci szybkich dróg krajowych. Multifunkcjonalną przestrzeń obiektu tworzą: 17 sal konferencyjnych, 263 pokoje, autorskie restauracje, klimatyczna czekoladziarnia, bary, strefa relaksu wellness & fitness, garaż podziemny i parking. Przyznanie nagród zostało poprzedzone badaniem rzeczywistych zasobów umożliwiających zaspokojenie potrzeb klientów biznesowych oraz sposób i jakość prowadzenia relacji z wymagającymi kontrahentami.

Airport Hotel Okęcie


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *