Marka Sofitel partnerem Sezonu Francuskiego w Operze Bałtyckiej

Sofitel Hotels& Resorts, luksusowa marka należąca do AccorHotels, została oficjalnym partnerem Sezonu Francuskiego Opery Bałtyckiej. Oferta Opery Bałtyckiej wpisuje się w wartości marki Sofitel, której bliski jest świat kultury i sztuki, a także podkreśla jej francuskie korzenie.

Zlokalizowane w Sopocie, Warszawie i Wrocławiu hotele Sofitel chcą być synonimem elegancji i luksusu połączonego z wyrafinowanym pięknem i nowoczesnym, francuskim stylem. Do tych wartości nawiązuje Opera Bałtycka.Sezon Francuski jest kolejnym cyklem tematycznym Opery. Obejmuje spektakle francuskich kompozytorów, gościnne występy solistów i muzyków, a także różnorodne wydarzenia artystyczne i edukacyjne, łączące je z kulturą Francji. Rozpoczęcie współpracy marki Sofitel z trójmiejską operą, uświetniła premiera klasycznego dzieła operowego  „Poławiacze pereł” Georges'a Bizeta. Podczas premierowego spektaklu, marka Sofitel została zaprezentowana publiczności jako oficjalny partner wydarzenia.Kolejną zaplanowaną w ramach Sezonu Francuskiego premierą będzie „Orfeusz w Piekle” Jaques’a Offenbacha Marka Sofitel od wielu lat jest mecansem i ambasadorem kultury w Polsce.Muzyka i sztuka tworzą jeden z jej głównych filarów. Poprzez koncerty i spotkania z artystami organizowane w stylowych przestrzeniach hotelowych,Sofitel zabiera swoich gości w muzyczną podróż. Partnerstwo z Operą Bałtyckąw naturalny sposób wpisuje się również w celebrowane w hotelach Sofitel wielkie święto muzyki -  Fête de la Musique. Marka aktywnie wspiera tę zainicjowaną 37 lat temu w Paryżu ideę promowania kultury poprzez muzykę. Dzięki temu, niezależnie od kraju, każdy Sofitel gwarantuje gościom prawdziwe doświadczenie nowoczesnego, francuskiego stylu życia.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *