OKK! Design – spotkania z dobrym wzornictwem i najnowszymi trendami

5 marca w przestrzeni konferencyjnej Mysia 3 Loft w Warszawie odbyła się 13. edycja spotkań z dobrym wzornictwem i najnowszymi trendami – OKK! Design. Zgromadziła ponad 200 projektantów, architektów, pasjonatów dobrego wzornictwa, a także mediów i reprezentantów branży wnętrzarskiej. OKK!

Design jest autorskim projektem Olgi Kisiel-Konopki, od lat związanej z branżą wnętrzarską, właścicielki agencji PR OKK! Tym razem event odbył się pod hasłem „Otwórz się na nowe”. Jako gość specjalny wystąpiła Magdalena Federowicz-Boule, założycielka pracowni Tremend, która wraz ze swoim zespołem – Olgą Stępień i Kamą Kowacz, przedstawiła opowieść na temat znaczenia storytellingu w architekturze. Robert Majkut wygłosił prezentację dotyczącą przenikania się starych i nowych idei we wzornictwie. O projektowaniu wnętrz dostosowanym do potrzeb klienta opowiedziała Agnieszka Polkowska ze Studia Prostych Form. Z najnowszymi trendami w zakresie tapet i wykładzin stosowanych w obiektach komercyjnych gości zapoznał Robert Sznigir, przedstawiciel firmy Newmor Polska. Po raz pierwszy w historii wydarzenia został zorganizowany tematyczny panel dyskusyjny, skoncentrowany wokół obecnej sytuacji na rynku wnętrzarskim, jego możliwości, ograniczeń, a także płaszczyzn współpracy z klientami. Podczas OKK! Design ogłoszono także wyniki konkursu zorganizowanego przez markę Muraspec, w którym zadaniem uczestników było zaprojektowanie lampy z tworzywa Rowlux. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *