Pożar hotelu w Kudowie-Zdroju

130 osób ewakuowano w wielkanocny poniedziałek z hotelu Adam&Spa w Kudowie Zdroju, po tym jak część budynku zajęły płomienie.


Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia w koszu na śmieci, od którego zajęły się zaparkowane w pobliżu samochody w tym autobus, a następnie ogień przedostał się po elewacji budynku na poddasze.

Z pożarem walczyło 20 zastępów strażaków. Przed przyjazdem straży z hotelu ewakuowano 130 osób, którym zapewniono lokum w innym obiekcie. Nikt nie został poszkodowany.

Adam&Spa to 3-gwiazdkowy hotel, który został wybudowany w 2007 roku i dysponuje 48 pokojami.



Komentarze zamieszczane przez użytkowników wyrażają ich własne poglądy. Wydawca portalu e-hotelarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze nie stanowią materiału prasowego w rozumieniu ustawy – Prawo prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *