Grupa Nosalowy Dwór otworzy Nosalowy Park w Zakopanem

Nosalowy Park, Luxury Hotel & SPA, to kolejny projekt Grupy Nosalowy Dwór. 140-pokojowy, pięciogwiazdkowy hotel powstaje w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor z początku ubiegłego wieku, który położony jest w bukowym parku w sercu Zakopanego, 500 m od Krupówek. Otwarcie obiektu ma nastąpić w IV kwartale przyszłego roku.

Jak deklaruje inwestor, podobnie jak w poprzednich inwestycjach Grupy Nosalowy Dwór, obiekt został już w całości skomercjalizowany w systemie condo  – trwająca niespełna pięć miesięcy (i już zakończona) sprzedaż apartamentów kierowana była przede wszystkim do istniejących inwestorów Grupy Nosalowy Dwór. Architektonicznie obiekt czerpie ze wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej, łącząc styl secesyjny i art deco z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Obiekt projektowany jest przez pracownię Kahl-Gaczorek Architekci, a za projekt wnętrz odpowiada pracownia Arredo –Yurek Sarna.

Nosalowy Park stanowić będzie integralną część infrastruktury hotelowej Grupy w Zakopanem, obok położonego w górnej części miasta kompleksu Nosalowy Dwór Resort & SPA który składa się z czterech hoteli i zaplecza konferencyjno-eventowego. Dzięki swej infrastrukturze, szerokiej gamie usług oraz dedykowanej obsłudze concierge Nosalowy Park przeznaczony ma być dla najbardziej wymagającego gościa, dając możliwość pobytu w luksusie i ciszy, z widokiem na góry, a jednocześnie w samym centrum Zakopanego. Tym samym, na terenie Podhala Grupa Nosalowy Dwór umocni swoją pozycję potentata na rynku usług hotelowych i konferencyjnych, oferując produkt dla każdego segmentu klienta – od konferencyjnego, przez rodziny i gości indywidualnych, aż po najbardziej zamożnych gości. Nosalowy Park oferować będzie 140 luksusowych pokoi w standardzie 5-ciu gwiazdek, bary i kawiarnie, dwie restauracje, przestrzeń biznesową i konferencyjną, strefę fitness, centrum wellness oraz najwyższej jakości SPA. Obiekt dysponował będzie przestronnymi apartamentami na najwyższych kondygnacjach z prywatnymi ogrodami i panoramicznym widokiem na pasmo Tatr. Właściciele apartamentów zawarli z operatorem umowę na okres 10 lat, z możliwością przedłużenia, gwarantującą czynsz 6% netto rocznie, naliczany od wartości netto apartamentu, indeksowany rokrocznie zgodnie z wskaźnikiem GUS.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *