Z Mazurkasa do Arłamowa

Michał Kozak, przez ostatnie cztery lata dyrektor generalny MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering, w czerwcu tego roku obejmie funkcje dyrektora generalnego i wiceprezesa hotelu Arłamów.


Swoją przygodę z branżą hotelarską rozpoczynał jako recepcjonista, przechodząc przez kolejne szczeble zawodowe w sprzedaży i marketingu. Z branżą MICE związany od niemal 20 lat a od 2003 roku z firmą Mazurkas, w której zarządza jedną z największych firm cateringowych w Polsce – Mazurkas Catering, a także MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****.  Poza pracą miłośnik piłki nożnej zaangażowany w jej społeczny rozwój – jako Vice Prezes Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków współtworzył jedną z największych w kraju Akademii Piłkarskich.
Oddany do użytku w grudniu 2013 roku hotel Arłamów dysponuje 234 pokojami, 3-poziomowym centrum SPA & wellness z basenami termalnymi, a także największym na Podkarpaciu centrum konferencyjnym oraz kompleksem sportowo-rekreacyjnym z polem golfowym, stadniną koni, pełnowymiarowymi boiskami piłkarskimi, halą sportowa o standardzie olimpijskim, krytą halą jeździecką i kortami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *