Jerzy Podeszewski w Hotel Professionals Management Group

Z początkiem maja do zespołu Hotel Professionals Management Group dołączył Jerzy Podeszewski, który objał stanowisko director of asset and hotel management.


Z branżą hotelarską związany jestod ponad 25 lat. Swoją karierę  rozpoczął w  1992 r. w Szczecinie, gdzie w 4-gwiazdkowym hotelu Radisson SAS przez 7 lat obejmował stanowisko kierownika konferencji i bankietów. W kolejnych latach związany był z wieloma hotelami, zarówno należącymi do globalnych sieci, jak i obiektami niezależnymi, w tym m.in. z hotelami marki Holiday Inn w Krakowie i Katowicah, hotelem InterContinental w Warszawie, hotelem andel’s w Krakowie, SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, czy Baltic Plaza Hotel MediSPA & fit w Kołobrzegu. Zanim dołączył do HPMG, pełnił po raz drugi funkcję dyrektora generalnego w hotelu Grand Hotel Rzeszów.

– Pod względem zawodowym Jerzego znam od wielu lat i mieliśmy okazję współpracować przy niejednym projekecie, dlatego cieszę się, że Jerzy dołączył do rodziny HPMG. Jestem pewien, że jego wieloletnie i bogate doświadczenie zarówno menadżerskie, jak i doradcze oraz pasja do branży hotelarskiej będą niezwykle cenne dla naszego zespołu  – komentuje Alex Kloszewski, partner w Hotel Professionals Management Group.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *