Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów rozpoczął rekrutację kadry managerskiej

Grupa doradcza hotelAG, prowadząca projekt budowy i otwarcia 4-gwiazdkowego, 190-pokojowego hotelu Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów zlokalizowanego w zagłębiu biurowym na warszawskim Służewcu, rozpoczęła realizację planu rekrutacji. Na początku maja do zespołu dołączyła Berenika Piotrowska, która objęła stanowisko dyrektora ds. personalnych. Pracowała dla takich hoteli jak m.in. Hyde Park Hotel London, Hotel Bristol Warszawa, Hotel InterContinental Warszawa czy Renaissance Warsaw Airport Hotel. Ukończyła elitarny kurs „Train the Trainer” w Hyde Park Hotel London oraz szkoliła międzynarodową kadrę managerską w zakresie umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi. W zespole hotelAG odpowiedzialna jest za prowadzenie i koordynację całego procesu rekrutacyjnego i szkoleniowego do nowo otwieranego hotelu. Plan zatrudnienia zakłada w pierwszym etapie rekrutację głównego zespołu managerskiego. Poszukiwani są specjaliści na strategiczne stanowiska w strukturze hotelu: dyrektor gastronomii, szef kuchni, revenue manager oraz dyrektor sprzedaży.  Cały zespół powinien zostać wybrany do końca 2018 roku, tak aby wszyscy pracownicy przed otwarciem hotelu zostali przeszkoleni zgodnie z wymogami oraz standardami sieci Marriott International oraz byli gotowi na przyjęcie pierwszych gości. - Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła Berenika Piotrowska, która posiada bogate doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowych sieciach hotelowych oraz, co ważne, utożsamia się z misją naszej grupy – mówi Rafał Abramczyk, CEO hotelAG. – Dołączenie Bereniki to konsekwentne realizowanie strategii kompletowania najlepszych specjalistów w ramach jednej grupy doradczej, którzy wierzą w budowanie trwałych zawodowych relacji, pozwalających na osiąganie najwyższych celów. Otwarcie hotelu planowane jest na przełomie roku 2018/2019. Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów będzie pierwszym hotelem tej marki w Polsce.  Oferował będzie 190 pokoi w stylu modern vintage, biznesową część konferencyjną o łącznej powierzchni ok. 350mkw, restaurację z barem oraz przestronne centrum fitness. Inwestorem hotelu jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel, wchodząca w skład grupy inwestycyjnej realizującej m.in. budowę hotelu Seaside Park Kołobrzeg. Otwarcie nadmorskiego obiektu planowane jest w połowie 2019 roku, w dalszym etapie zaś planowana jest budowa hotelu w Zakopanem. Wszystkimi projektami, na zasadzie asset&project management, zarządza grupa doradcza hotelAG.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów rozpoczął rekrutację kadry managerskiej

  1. Czy to jest informacja o Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów czy tez reklama osiagniec i kopkiuj wklej z CV pani Bereniki Piotrowskiej? Bo mam watpliwosci….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *