Krakowski Kossak z nową strefą lobby

Hotel Kossak w Krakowie zakończył remont holu recepcyjnego i lobby baru, które tworzą teraz jedną wspólną przestrzeń, a latem remontowi zostanie poddane piętro konferencyjne.

4-gwiazdkowy Kossak z 60 pokojami ulokowany jest w kamienicy wybudowanej w latach 30. XX wieku. W 2009 r. uruchomiono w niej hotel, a obecnie nadszedł czas na przeprowadzenie niezbędnych remontów.  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości  i zmieniamy się przede wszystkim dla nich. W kwietniu zmieniliśmy wystrój holu recepcyjnego, recepcji oraz lobby baru, które tworzą teraz jedną wspólną przestrzeń stwarzając dobre warunki do wypoczynku i spotkań – mówi dyrektor hotelu Anna Gasińska. –Wygoda i komfort naszych gości jest dla nas priorytetem, dlatego to nie koniec zmian. Na lipiec zaplanowaliśmy remont szóstego piętra, na którym mieszczą się sale konferencyjne.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *