Pracownicy Orbisu śpiewają

Muzyka to element wpisany w strategię rodziny hoteli ibis oraz istotna część życia pracowników Grupy Hotelowej Orbis. Swoje talenty prezentują oni regularnie na kameralnych koncertach organizowanych w hotelach, a także podczas wewnętrznych wydarzeń specjalnych. W siedzibie biura zarządu Orbisu w Warszawie odbył się event pod hasłem „Orbis. tu mieszka muzyka” z gościnnym udziałem piosenkarki Sarsy. Marta z działu sprzedaży, Anna z działu finansowego, Marcin –customer manager Eastern Europe, czy Vincent – dyrektor generalny Novotel Warszawa Centrum to niektórzy spośród wykonawców, występujących podczas koncertu „Orbis. tu mieszka muzyka”.  Piosenkarka Sarsa w 2017 roku została ambasadorką kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”, w ramach której uczestnicy specjalnie zorganizowanego konkursu zgłaszali własne wykonania utworów, a laureaci mogli nagrać single w profesjonalnym studiu, zaaranżowanym w jednym z hoteli ibis. Swoich szans spróbowali wówczas również m.in. Katarzyna Kraska z działu sprzedaży Mercure Warszawa Centrum i Rafał Krajewski kelner z ibis Warszawa Centrum. To od koncertu finałowego, na którym wystąpili wraz z Sarsą, rozpoczęła się ich wspólna, muzyczna przygoda – do dziś śpiewają bowiem razem. Tak było również podczas „Orbis. tu mieszka muzyka”.

Katarzyna Kraska z Mercure Warszawa Centrum i Rafał Krajewski z ibis Warszawa Centrum

Kasia i Rafał są doskonałym przykładem na to, jak idea „ibis. tu mieszka muzyka” przerodziła się z kampanii wizerunkowej w realne doświadczenia dla hotelowych gości. Brali oni udział w konkursie jako soliści, a po jego zakończeniu stworzyli duet. Teraz regularnie koncertują w warszawskich hotelach. Pracownicy Grupy Hotelowej Orbis, którzy dzielą się swoimi talentami to dla nas prawdziwe uwiarygodnienie dotychczasowych działań skoncentrowanych na muzyce, jako pasji rodziny hoteli ibis – mówi Hanna Bernakiewicz, economy segment manager Eastern Europe w Orbis S.A.

Marcin Bogusz, customer manager Eastern Europe

Jak podkreśla Agnieszka Kalinowska, brand PR, events & sponsoring manager w Orbis S.A.: Poprzez takie wydarzenia jak „Orbis. tu mieszka muzyka” staramy się pokazać, jak ważną częścią naszego życia jest pielęgnowanie pasji. Wśród codziennych obowiązków, żyjąc w nieustannym pędzie, nie zawsze znajdujemy na to czas. Grupa Hotelowa Orbis zapewnia swoim pracownikom wszelkie warunki sprzyjające rozwojowi zarówno w wymiarze zawodowym, jak i osobistym. To nie tylko nasz wyróżnik, ale również ogromny powód do dumy.

Agnieszka Kalinowska, Sarsa, Hanna Bernakiewicz


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *