Nowa dyrektor hotelu Aqua Sopot

Monika Wapszko została dyrektorem hotelu Aqua w Sopocie. Zastąpiła Piotra Rudzińskiego, który został dyrektorem otwieranego wkrótce hotelu Deo Gdańsk Old Town. Obydwa obiekty zarządzane są przez grupę Dobry Hotel.

Monika Wapszko pierwsze kroki w hotelarstwie stawiała w 5-gwiazdkowym hotelu w Edynburgu na stanowisku pokojowej. W 2007 r. rozpoczęła pracę recepcjonistki w sopockim hotelu Sedan, pierwszym hotelu zarządzanym przez  Dobry Hotel. W latach 2012-2016 pracowała w hotelu Aqua Sopot (były Best Western Villa Aqua) w dziale MICE jako koordynator konferencji i bankietów. W tym okresie organizowała również konferencje i eventy dla działających w ramach grupy hoteli Grand Cru i Bonum w Gdańsku. W 2016 roku została kierownikiem Aqua Sopot, a teraz awansowała na stanowisko dyrektora tego hotelu. Aqua Hotel dysponuje 50 pokojami i zlokalizowany jest naprzeciwko Aqua Parku Sopot, 300 metrów od plaży, na Kamiennym Potoku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *