Ze Zdrojowej Invest do Grupy Arche   PERSONALIA

Marta Pakieła objęła stanowisko kierownika rozwoju rynku w Grupie Arche. Będzie odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług w każdym z obiektów sieci.

Pakieła posiada 20-letnie doświadczenie w różnych segmentach i obszarach pozyskiwania oraz obsłudze klienta branży eventowej oraz turystycznej, także po stronie klienta. Ostatnie 3 lata pracowała jako key account & new business manager w grupie Zdrojowa Invest&Hotels, gdzie zyskała kompetencje hotelarskie, wcześniej realizując działania eventowe, marketingowe oraz sprzedażowe w Elite Circle Group na stanowisku event & new business managera oraz wcześniej w agencji 360 stopni Gto Communications. Jako new business director w agencji magnifiCo odpowiadała za kontakty z nowymi klientami oraz rozwój biznesu. Wcześniej pracowała jako new business manager w agencjach reklamowych Ambient Infinity, Idea&Media, EP Creative Services i AdMakers. Ponadto była związana z działem marketingu Carlsberg Polska, biurem zarządu Polkomtela oraz działami promocji i reklamy Cinema oraz Machina Press. W czasie prywatnym lubi spędzać aktywnie czas z rodziną, a jej wielką pasją jest motoryzacja. Grupa Arche posiada w swoim portfolio osiem hoteli w tym: Zamek Janów Podlaski, Tobaco w Łodzi czy Pałac i Folwark Łochów, a jeszcze w tym roku otwiera kolejne 3 obiekty, takie jak Hotel Krakowska i Hotel Poloneza w Warszawie, a także Hotel w Lublinie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *