Chopin Airport Development ma nowego Revenue Managera

Mariusz Kowacki, ostatnio kierownik ds. rezerwacji w Mercure Gdańsk Stare Miasto, objął stanowisko Revenue Managera w Biurze Zarządu spółki Chopin Airport Development.

Wcześniej Mariusz Kowacki związany był z Orbisem, gdzie rozpoczął swoją karierę w 2005 r. w hotelu Gdynia. Następnie zajmował stanowisko kierownika ds. zarządzania przychodami kolejno w Novotel Gdańsk Marina, Novotel Gdańsk Centrum i Mercure Gdańsk Stare Miasto. W 2015 r. objął stanowisko kierownika ds. rezerwacji w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Odpowiadał m. in. za tworzenie i realizację strategii sprzedażowej, zajmował się analizą wyników działalności hotelu, a także sprawował nadzór nad jakością i standardami świadczonych usług.

– Chopin Airport Development daje duże możliwości rozwoju osobistego. Cieszę się, że od dziś staję się częścią tego zespołu – mówi Mariusz Kowacki. – CAD to miejsce, w którym będę mógł wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, a także nadal zdobywać doświadczenie przy realizacji nowych zadań i projektów w zakresie „revenue management”.

– Nasza firma zyskała kolejnego wysokiej klasy fachowca – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development. – Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie naszego Revenue Managera przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju spółki, a także pozwolą na osiągniecie wzrostu przychodów CAD.

Chopin Airport Development (CAD) jest spółką powołaną przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) z misją realizacji inwestycji zlokalizowanych w sąsiedztwie portów lotniczych. CAD jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów i inwestycji hotelowych realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca sieci hotelowych Marriott International, Hilton, Best Western, InterContinental Hotels Group, świadczy również usługi hotelowo-konferencyjne oraz rekreacyjne. W portfelu Chopin Airport Development są już: dwa hotele zlokalizowane przy lotnisku Chopina – Renaissance Warsaw Airport Hotel i Courtyard by Marriott oraz dwa hotele Hampton by Hilton w Warszawie i Gdańsku, a także znajdujący się na półwyspie Helskim, wypoczynkowo – konferencyjny Best Western Hotel Jurata. Wkrótce otworzą się także dwa hotele Moxy (Marriott Int.) w Katowicach i Poznaniu oraz Holiday Inn Express Rzeszów (IHG).

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *