Puro Łódź

Na budowie hotelu sieci Puro, który powstaje u zbiegu ul. Ogrodowej i Zachodniej w Łodzi, uroczyście zawieszono wiechę. Obiekt ma zostać oddany do użytku na początku przyszłego roku.

W uroczystości wzięła udział m.in. prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Firma Genfer, właściciel sieci Puro Hotels, działkę w Łodzi naprzeciwko Pałacu Poznańskich kupiła w 2013 r. Według projektu przygotowanego w 2015 r. przez pracownię ASW Architekci, Puro dysponować będzie 136 pokojami, restauracją i kawiarnią z letnim tarasem, czterema salami konferencyjnymi, a także barem z tarasem widokowym. Za projekt wnętrz odpowiada pracownia Superfutures. Budowa ruszyła w 2017 r. Genfer kończy też inwestycje w hotel na krakowskim Kazimierzu z 228 pokojami oraz w centrum Warszawy ze 150 pokojami i planuje rozpoczęcie budowy hotelu w Katowicach, a potem następnego w Warszawie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *