Beata Piosik szefową Marriot Resort&SPA w Sopocie

Beata Piosik, dotychczasowa zastępczyni dyrektora generalnego Marriott Resort&SPA (do połowy ubiegłego roku działającego pod nazwą Mera Spa), objęła stery w hotelu. Dotychczasowy dyrektor obiektu Marek Hilla po sześciu miesiącach na tym stanowisku złożył rezygnację. Jak powiedział „Hotelarzowi” Tauri Sumberg, dyrektor generalny Legendhotels, firmy będącej operatorem Marriotta w Sopocie: – Marek zrezygnował ze stanowiska z powodów osobistych.

Byliśmy bardzo zadowoleni z jego wyników, a Sopot Marriott Hotel jest stale w grupie 10 najlepszych hoteli Marriott w Europie według opinii gości. Będziemy kontynuować współpracę z Markiem w przyszłości, ponieważ ma on znakomite zrozumienie i doświadczenie w branży hotelarskiej. Nowym dyrektorem generalnym hotelu została Beata Piosik, związana z sopockim obiektem od momentu jego otwarcia w 2012 r., najpierw w dziale housekeepingu, później jako room division manager, a ostatnio zastępca dyrektora generalnego. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *