Przy Długiej w Krakowie ruszył aparthotel Avena

Avena w Krakowie to nowy aparthotel grupy Artery Hotels. Zlokalizowany w zabytkowej kamienicy przy ul. Długiej 80 oferuje 57 pokoi.


Design Aveny nawiązuje do lokalnych tradycji oraz folkloru, w szczególności do kupieckich korzeni znajdującego się tuż obok Nowego Kleparza. Akcenty te widać zarówno w aranżacji wnętrz, jak i samej identyfikacji wizualnej. W wyposażeniu obiektu zastosowane zostały naturalne materiały jak drewno, szkło, elementy metalu i tekstylia. Obiekt dysponować będzie siłownią, sauną oraz ogrodem. – W przyszłości w podziemiach mieścić się będzie specjalna sala gier, która ma zapewniać naszym gościom rozrywkę – mówi Ilona Skórkowska, manager Aveny. – Relaksu i odprężenia będą mogli oni szukać w ogrodzie, na dziedzińcu hotelowym. Entuzjastów lokalnych doświadczeń kulinarnych zapraszać będziemy do naszej restauracji Nowy Kleparz, która powstaje na froncie kamienicy, w której mieści się Avena.

Artery Hotels to grupa zrzeszająca aparthotele i apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Obok Aveny należą do niej: Zulian Aparthotel, Yarden Aparthotel, Daniel Griffin Aparthotel, Atelier Aparthotel oraz Abella Suits and Apartments, łącznie z ok. 200 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *