Seidorf Mountain Resort z kolejnymi budynkami

Zlokalizowany w Karkonoszach w Sosnówce aparthotel Seidorf Mountain Resort przygotowuje się do otwarcia drugiego etapu inwestycji liczącego 27 apartamentów. Ma to nastąpić w lutym 2019 roku.

Od początku tego roku gości przyjmuje już budynek powstały w ramach pierwszego etapu, posiadający 11 apartametów. Inwestor rozpoczął już także sprzedaż w systemie condo trzeciego etapu na który składać się będą 34 domy podzielone na apartamenty. Łącznie inwestycja ma dysponować 160 pokojami. Ceny wyposażonych apartamentów wraz z miejscem parkingowym wynoszą około 9800 zł za metr. Inwestor proponuje także przyszłym właścicielom apartamentów podpisanie umowy dzierżawy w ramach której obliguje się do wypłacania 8% wartości wpłaconych środków rocznie przez 15 lat. Kompleks Seidorf Mountain Resort dysponować ma także basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, strefą saun, wellness, fitness, siłownią, restauracją, lobby barem, salami konferencyjnymi, kortami tenisowymi,wypożyczalnią nart i rowerów, a także własną winnicą. Seidorf Moutain Resort położony jest na wysokości 670 m.n.p.m. w Sosnówce, leżącej przy Zalewie Sosnówka, sztucznym zbiorniku wody pitej oddanym do użytku w 2011 roku, który jest zbiornikiem wody pitnej dla mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. W czerwcu 2017 nad brzegiem zbiornika rozpoczęto budowę także innego obiektu sprzedawanego w systemie condo, Lake Hill Resort & SPA, który otwarty ma zostać w listopadzie tego roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *