Kamila Wódczyńska zarządza hotelem Puro Kraków Kazimierz

Dyrektor generalną otwartego na początku lipca hotelu Puro Kraków Kazimierz jest Kamila Wódczyńska, która już od jesieni ub.r. odpowiedzialna była za jego pre-opening. Wcześniej przez blisko 10 lat związana była z siecią AccorHotels.

Zaczynała na recepcji w ibisie Łódź. Następnie przeszła do Mercure Warszawa Grand, gdzie najpierw pełniła funkcję conference & banquet coordinatora, a potem była odpowiedzialna za sprzedaż dla klientów korporacyjnych. W latach 2013-14 była sales managerem w Novotelu Łódź, w latach 2015-16 room division managerem w Mercure Warszawa Centrum, a przez ostatni rok przed przejściem do sieci Puro Hotels dyrektorem generalnym Novotelu Gdańsk Centrum. We wrześniu ub.r. trafiła do Puro Kraków Kazimierz, gdzie była odpowiedzialna za pre-opening i zarządzanie tym 228-pokojowym hotelem, jednym z największych w Krakowie i największym wśród dotychczasowych pięciu hoteli Puro.  Jest absolwentką wydziału turystyki na Uniwersytecie Łódzkim.  W 2015 r. brała udział w Fast Track Programme sieci AccorHotels dla managerów przygotowywanych do funkcji dyrektorów generalnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *