Będzie Best Western Premier w Rzeszowie

Wkrótce do sieci Best Western dołączy hotel Principe w Rzeszowie, który będzie działał pod upscale’ową marką Best Western Premier. To kolejny obiekt w Rzeszowie firmy Niza Travel, po Best Western Plus Ferdynand. Spółka ma też zarządzać powstającym w tym mieście hotelem ibis.Zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Principe oferuje 27 pokoi w standardzie DeLux. Wszystkie są wyposażone m.in. w sejf, bezpłatne łącze internetowe, indywidualnie sterowaną klimatyzację, ekspres do kawy oraz zestaw do parzenia herbaty. W trakcie pobytu goście będą mogli również skorzystać z restauracji Capella, która zaoferuje wybór bufetów tematycznych, a także autorskie menu z akcentem na regionalne tradycje i najnowsze trendy kulinarne oraz z Espresso Coffee & Bar. W hotelu znajduje się też centrum konferencyjne o powierzchni 200 m kw., którą można podzielić na trzy mniejsze.

Goście mogą też skorzystać z monitorowanego parkingu, który zlokalizowany jest na zewnątrz obiektu oraz w części garażowej. Best Western Premier Principe będzie drugim obiektem firmy Niza Travel działającym w strukturach sieci Best Western, po otwartym w 2010 r. również w Rzeszowie Best Western Plus Ferdynand. – Doświadczenie wynikające z wieloletniej współpracy w prowadzeniu Best Western Plus Hotel Ferdynand przekonało nas do rozpoczęcia drugiej inwestycji, ponownie pod szyldem Best Western. Jesteśmy pewni, że i tym razem odniesiemy sukces – mówi Jerzy Dzieduszyński, prezes Niza Travel, firmy zarządzającej obiektem.

Niza podpisała też umowę na zarządzanie powstającym w Rzeszowie hotelem ibis ze 105 pokojami. Obecnie pod markami Best Western działa w Polsce 21 obiektów z ok. 2 tys. pokoi, a w tzw. pipelinie jest pięć kolejnych liczących ok. 550 pokoi. Niedawno ogłoszono plany hotelu Best Western Premier w Świnoujściu z 273 pokojami, który otwarty ma być w 2021 r. Wcześniej podpisano umowę na trzy hotele z firmą Edison, z których pierwszy w Baranowie pod Poznaniem – Best Western z 54 pokojami już ruszył, a kolejnymi mają być Edison Park Hotel, BW Premier Collection oraz Sure Hotel Old Town, obydwa w Poznaniu. Rozpoczęła się też budowa Best Western Kraków Airport ze 151 pokojami

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *