Nowy GM Raffles Europejski

Thomas Brugnatelli obejmuje stanowisko dyrektora generalnego hotelu Raffles Europejski Warsaw. Pracował m.in. w Ritz Carlon Phoenix, a ostatnio American Colony Hotel w Jerozolimie.


Thomas Brugnatelli  ma ponad 20 lat doświadczenia w segmencie hoteli luksusowych. Zanim objął stery w warszawskim hotelu Raffles, przez ostatnie 6 lat zajmował stanowisko dyrektora generalnego w The American Colony Hotel w Jerozolimie.  Karierę w hotelarstwie rozpoczął w 1991 roku, by w 1998 roku objąć stanowisko Food & Beverage Manager w hotelu The Ritz Carlton Phoenix. Po powrocie do Szwajcarii na stanowisku dyrektora generalnego zarządzał 4- i 5-gwiazdkowymi hotelami m.in. Grand Hotelem w Gstaad   i Lozannie.

Thomas Brugnatelli znany jest ze swojej pasji do doskonałości, opartej o kreatywność i motywacyjne podejście do przywództwa. W pracy zawsze dąży do najwyższych standardów jakości. Nowy dyrektor generalny hotelu Raffles Europejski Warsaw jest absolwentem  Ecole Hoteliere de Lausanne. Ma szwajcarsko-włoskie obywatelstwo, a oprócz rodzimego francuskiego i włoskiego, włada również językiem angielskim, niemieckim i duńskim. Thomas Brugnatelli zastąpił Thomasa Gussa, który nadzorował otwarcie hotelu. Z pełnienia funkcji dyrektora generalnego zrezygnował z powodów rodzinnych i pod koniec czerwca przekazał obowiązki tymczasowemu dyrektorowi generalnemu, oddelegowanemu z hotelu Raffles Singapore.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowy GM Raffles Europejski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *