W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w sześciu budynkach połączonych ze sobą szklanymi łącznikami.


Osada Morska zlokalizowana będzie w pierwszej linii zabudowy od morza, 3 km od portu w Kołobrzegu, a planowane oddanie do użytkowania w IV kw. 2018 roku.
Każdy apartament posiadać ma ogródek, balkon lub taras oraz indywidualne miejsce parkingowe. W obiekcie znajdować się mają także basen wewnętrzny, zewnętrzny i jacuzzi, strefa Wellness & Spa, Restauracja oraz bawialnia dla dzieci. Wielkość apartamentów wynosić ma w przypadku 1-pokojowych od 18,5 m² i 2-pokojowch od 30 m².
Inwestor, spółka VG Caital, oferuje przyszłym właścicielom pokoi zawarcie umowy najmu na okres 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 10 lat i gwarancje dochou w wysokości 8 % w skali roku. Według informacji podawanych przez inwestora, ponad 75% lokali znalazło już swoich nabywców.


VG Capital od 10 lat realizuje inwestycje deweloperskie w Kołobrzegu i Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *