Marek Hilla dyrektorem Gwiazdy Morza. W condoMarek Hilla został wybrany dyrektorem generalnym hotelu Gwiazda Morza ze 100 pokojami i apartamentami we Władysławowie, który ruszyć ma w pierwszym kwartale 2019 r.

Przez ostatnie pół roku zarządzał hotelem Sopot Marriott Resort & SPA, wcześniej działającym jako Mera SPA Hotel. W latach 2010-2017 lat zarządzał hotelem Warmiński w Olsztynie. Karierę zaczął od stanowiska recepcjonisty na promach Stena Line, gdzie przepracował sześć lat. Następnie był kierownikiem recepcji i housekeepingu w Bellis Resort Hotel Łeba (obecnie Łeba Hotel & SPA). W latach 2007-2010 przygotowywał do otwarcia i zarządzał hotelami Aureus City (obecny Bonum) w Gdańsku i Bayjonn w Sopocie. W 2010 r. został prezesem zarządu i dyrektorem generalnym największego w Olsztynie, 134-pokojowego hotelu Warmiński. Dyrektorem gastronomii w Gwieździe Morza został Marek Szofer, ostatnio dyrektor hotelu Focus w Łodzi. Wcześniej pracował jako dyrektor gastronomii w Warmińskim. Zaczynał w dziale F&B hotelu Novotel Centrum Gdańsk, gdzie doszedł do stanowiska kierownika. Następnie był szefem gastronomii w Novotelu Centrum Poznań ze 480 pokojami, skąd w 2012 r. przeszedł do Warmińskiego

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *