Nowoczesność w sali konferencyjnej

Sale konferencyjne są ważną częścią obiektów hotelowych, bo generują konkretne przychody. Pod warunkiem jednak, że będą odpowiednio wyposażone i przygotowane tak, aby sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, którzy zazwyczaj w niejednym hotelu organizowali już konferencje, więc potrafią ocenić jakość oferowanych rozwiązań.Sala konferencyjna ze względu na swój szczególny, reprezentacyjny charakter – zazwyczaj korzystają z niej uczestnicy, którzy nigdy wcześniej nie byli w danym obiekcie – powinna stanowić wizualną, usługową i technologiczną i wizytówkę hotelu.

Postaw na przekaz…

Podstawą każdej sali konferencyjnej są odpowiednie narzędzia do prezentacji. Właściwie dobrany sprzęt i system audiowizualny zapewni płynny przebieg spotkania, co z kolei przełoży się na zadowolenie uczestników, i co ważne – organizatorów – Dobry przekaz to czytelny przekaz, zwłaszcza w dużych salach konferencyjnych obrazo wysokiej jakości jest bardzo istotny – podkreśla Paweł Zaworski, hospitality vertical account manager w LG Electronics Polska. – Z kolei odpowiednią jakość obrazu zapewnia wysoka rozdzielczość i jasność urządzenia do prezentacji. Nierzadko w mocno doświetlonych salach projektor nie jest w stanie wygenerować takiego obrazu. [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Anna Kondras

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *