Duszniki-Zdrój: powstaje Infinity Zieleniec Ski & Spa z 328 apartamentami. W condo

W Dusznikach-Zdrój powstaje aparthotel Infinity Zieleniec Ski & Spa z 328 apartamentami,  zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim w Zieleniec Ski Arena. Pierwszy etap inwestycji otwarty ma być w połowie 2020 r. Apartamenty sprzedawane są w systemie condo po ok. 12 tys. zł/ m kw. z gwarancją 7 proc. zwrotu rocznie. W aparthotelu znajdą się m.in. centrum konferencyjne, strefa SPA & wellness z basenem, restauracja, narciarnia oraz parking podziemny. Bryła budynku z licznymi przeszkleniami została opracowana w taki sposób, by optymalnie komponować się z otoczeniem. Budynek „przytulony” będzie do zbocza, stanowiącego jedną ze ścian. Związek z naturą podkreślą też drewniane elementy elewacji. W sprzedaży są apartamenty 1-, 2- i 3-pokojowe od 28 do 58 m kw. Wszystkie lokale sprzedawane są z wyposażeniem pod klucz w systemie condo. Umowy zawierane są na 5 lub 10 lat, a także na czas nieokreślony. Gwarantowana stopa zwrotu 7 proc. od zainwestowanej kwoty netto w skali roku ma być wypłacana niezależnie od tego, czy lokal jest wynajęty czy nie. Zieleniec Ski Arena to jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce z 22 km tras zjazdowych, 24 wyciągami, pięcioma kolejkami linowymi i snow parkiem.

Rozpoczętą już budowę kompleksowo realizuje spółka Czarna Góra Apartament, która jest też właścicielem ośrodka narciarskiego Czarna Góra Resort w Siennej k. Stronia Śląskiego w woj. dolnośląskim. W 2016 roku otworzyła przy nim – również w systemie condo – Aparthotel Czarna Góra ze 142 apartamentami, a wcześniej Apartamenty Czarna Góra – kompleks sześciu budynków z 243 apartamentami oraz Villę Czarna Góra z 15 pokojami, a także 3-gwiazdkowy hotel Morawa z 50 pokojami w pobliżu resortu.  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *