Wpływ nowych technologii na współczesne hotelarstwo

Nowe technologie stały się już nieodzownym elementem naszego życia. Również w hotelach coraz więcej gości oczekuje innowacji – komentuje na łamach najnowszego wydania „Hotelarza” Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western na Finlandię, Polskę i kraje bałtyckie.

- Otwieranie drzwi lub obsługa światła czy klimatyzacji za pomocą własnego smartfona to tylko przykłady takich rozwiązań. Rewolucja, która dokonała się w ostatnich latach, sprawiła, że przenośne urządzenia mobilne oraz zainstalowane na nich aplikacje są nie tylko towarzyszami podróży, ale wręcz podstawowymi narzędziami do organizacji wyjazdów. Właśnie dlatego branża hotelarska musi na bieżąco odpowiadać na nowe wymagania swoich klientów. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o podążanie za trendami. Zastosowanie nowych technologii w obiektach hotelowych przynosi też wymierne korzyści ich właścicielom - dodaje Kekkonen.   Jakie technologie wykorzystywane są w hotelach sieci Best Western piszemy w najnowszym wydaniu „Hotelarza”.   Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ. Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *