Wybrano generalnego wykonawcę ibisa w Bolesławcu

Firma M&J z Żar została wybrana generalnym wykonawcą hotelu ibis Styles, który powstać ma w centrum Bolesławca.


Inwestor, firma ibis Bolesławiec umowę na hotel z Orbisem podpisała jeszcze w 2016 roku, zapowiadając, że obiekt powstanie dwa lata później.

Niestety na przeszkodzie stanął miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który zmieniony został dopiero w maju tego roku, umożliwiając tym samym rozpoczęcie inwestycji.

Hotel będzie zlokalizowany w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego aqua parku, z łatwym dostępem do autostrad A4 i A18.

ibis Styles Bolesławiec zaoferuje 65 pokoi, z możliwością powiększenia ich liczby do 90. W hotelu przewidziano także część konferencyjną, gastronomiczną i rekreacyjną (kręgielnia). W wystroju wnętrz znajdą się elementy nawiązujące do regionalnej ceramiki bolesławieckiej. Hotel zostanie włączony do Grupy Orbis/AccorHotels i znajdzie się w jej Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *