Vienna House inwestuje w hotele w Krakowie i Katowicach

Sieć Vienna House zainwestowała w tym roku ponad 16 mln zł w renowację trzech z pięciu hoteli w Polsce – Vienna House Andel’s Kaków, oraz Vienna House Easy Kraków i Katowice.

- Polski rynek hotelarski staje się coraz bardziej konkurencyjny. Vienna House jest jedną z największych sieci hotelowych w Polsce, jednakże każdy z naszych hoteli posiada swój własny charakter i design. Naszym głównym celem jest inspirować naszych gości, również poprzez ciągłe udoskonalanie standardu i oferowanie nowych usług. – przyznaje Tomasz Piórkowski, dyrektor regionalny Vienna House. Dodaje: - W 2019 r. Vienna House będzie kontynuować inwestycje w Polsce. Planujemy odświeżenie pokoi w Vienna House Andel’s Kraków i remont części wspólnej w Vienna House Easy Kraków. Również nadmorski Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje przejdzie generalną renowację. Dwa polskie hotele Vienna House Easy w Krakowie i Katowicach reprezentują swobodny i świeży styl linii hotelowej Vienna House Easy. Odnowione pokoje Vienna House Easy Kraków są teraz nowoczesne i jeszcze bardziej funkcjonalne. Zostały one przygotowane w trzech kolorach: pomarańczowym, niebieskim oraz żółto-zielonym. Otrzymały również krakowskie akcenty w wystroju wnętrz. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w modułowe łóżka z możliwością łączenia ich materacy. Wartość inwestycji wynosi niemal 8 ml zł. W przyszłym roku planowana jest renowacja lobby oraz centrum konferencyjnego. W Vienna House Easy Katowice cały parter zyskał nowe oblicze. Wystrój lobby jest kombinacją elementów drewnianych i industrialnych oraz przytulnych, kolorowych mebli. Lobby płynnie łączy się z nowoczesnym Lobby Barem. W ramach remontu zostały wymienione również wszystkie meble, żyrandole oraz wykładziny w lobby, barze i restauracji. Renowacja była przygotowana przez dział Projektowy Vienna House. W przyszłym roku planowane jest odświeżenie części konferencyjnej.

Parter Vienna House Andel’s Kraków, który jest wizytówką hotelu, został kompletnie wyremontowany w 2018 r. Nie tylko restauracja uzyskała nowy wygląd i stała się lokalem oddającym hołd kulturze kalifornijskiej. Lobby jako serce hotelu otrzymało stół do wspólnej pracy, eleganckie żyrandole, przyciągające wzrok graffiti na ścianie między lobby a restauracją, oraz mnóstwo roślin. Bar stał się przytulnym Barem Smok, który oferuje unikalną możliwość  przygotowania własnego przepisu na koktajl, który zostaje włączony do sprzedaży. Jego nazwa odwołuje się do kultowego lokalu, który znajdował się w tej lokalizacji w czasach PRL. Z kolei wystrój restauracji Mavericks Kraków stanowi połączenie drewnianych i industrialnych, stalowych elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi i nawiązuje do stylu kalifornijskiego. Również kuchnia jest mieszanką wpływów europejskich, meksykańskich i azjatyckich, niczym w Słonecznym Stanie. Nowy design hotelu został zaprojektowany przez wiedeńskie biuro BEHF Architects. W przyszłym roku prace remontowe obejmą wszystkie pokoje Vienna House Andel’s Kraków.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *