Grupa Arche otworzy hotel przy lotnisku w Gdańsku

Grupa Arche kupiła działkę przy lotnisku w Gdańsku, na której postawi 200-pokojowy hotel. Budowa rozpocząć ma się wiosną przyszłego roku, a otwarcie planowane jest na jesień 2020 r.W 7-kondygnacyjnym budynku znajdą się: 500 m kw. powierzchni konferencyjnej, restauracja o powierzchni 250 m kw. z dużym tarasem i częścią zieloną, mini SPA i siłownia, a na dachu taras widokowy. Powstanie też duży parking zewnętrzny. Cztery piętra planowane są w standardzie 3-gwiazdkowym, a dwa najwyższe w 4-gwiazdkowym, ale wszystkie pokoje będą posiadały klimatyzację oraz stolarkę okienną o wysokiej izolacyjności akustycznej.

Hotel znajdzie się w odległości kilkuset metrów od terminalu. To kolejny obiekt planowany przez Arche przy lotnisku, po 3-gwiazdkowym hotelu ze 120 pokojami, który otwarty ma być na początku 2020 r. we Wrocławiu. Grupa Arche w tym roku otworzyła już 150-pokojowy hotel Poloneza na Ursynowie w Warszawie i 82-pokojowy hotel Koszary w Górze Kalwarii pod Warszawą, a jesienią otwiera Arche Krakowska w Warszawie z 350 pokojami. Grupa posiada 10 hoteli i obiektów hotelowych z ponad 1 tys. pokoi i planuje kolejne w Lublinie, Pile, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi i Żninie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *