Hotel & Medi-SPA Biały Kamień – apartamenty na sprzedaż

Apartamenty na sprzedaż to kolejna inwestycja kompleksu hotelowego Hotel & Medi-SPA Biały Kamień, będzie to trzecia część istniejącego zespołu hotelowego.  Sprzedaż apartamentów prowadzona będzie w systemie Condo z gwarancją wypłaty zysków – 6% i 7% w skali roku od ceny sprzedaży netto. W zysku 6% i 7% zawarty jest pobyt właścicielski – w systemie ciągłym 2 x 7 dni lub 3 x 5 dni (niedziela – piątek) w całym roku z wyłączeniem świąt i długich weekendów.

Pokoje będą wykonane w dwóch standardach; apartamenty Premium jedna duża przestrzeń z sypialnią i aneksem kuchennym (24 m2 - 31 m2) oraz apartamenty Superior z wydzieloną, zamykaną częścią sypialną oraz częścią dzienną z aneksem kuchennym (37 m2 - 47 m2). Każdy z apartamentów wyposażony będzie w stylową, przeszkloną łazienkę oraz balkon. Dodatkowo apartamentySuperior wyposażone będą w biokominki. Poziom 0 nowej inwestycji to przestronna restauracja z kuchnią opartą na lokalnych i ekologicznych produktach z wydzieloną strefą livecooking, oryginalnym barem oraz nowoczesne zaplecze kuchenne. Poziom I to przestronne Centrum SPA wyposażone w 12 nowoczesnych gabinetów, w tym nowatorskie SPA VIP dla dwojga oraz pierwszy w Polsce gabinet księżycowy z kapsułą float SPA. Powstanie także basen w 50% zawieszony w powietrzu na zewnątrz budynku, 8 stanowisk jacuzzi, sauna jodłowa oraz dwa kraxen stove (personalna sauna ziołowa). Na tym samym poziomie mieścić się będzie przeszklone centrum fitness, stworzone wspólnie z marką Salter.

Więcej informacji na stronie: www.apartamenty.bialykamien.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *