Minister sportu i turystyki Witold Bańka objął patronatem honorowym VI edycję konferencji Hotel Trends Poland & CEE, która odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria i wygłosi wykład na jej otwarcie. Organizatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Hotelarz”.
Minister Witold Bańka to były reprezentant Polski w lekkoatletyce, złoty medalista młodzieżowych mistrzostw Europy w lekkoatletyce (Erfurt 2005 r.), złoty i srebrny medalista Uniwersjad w Bangkoku i Belgradzie (2007 r. i 2009 r.), a także brązowy medalista mistrzostw Świata w lekkoatletyce w Osace (2007 r.) W 2009 r. był najmłodszym w historii delegatem na zjazd sprawozdawczo-wyborczy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, reprezentując Śląski Związek Lekkiej Atletyki.
W 2012 roku oficjalnie zakończył karierę sportową. Przez ostatnie lata działał w branży public relations, realizując szkolenia z zakresu relacji z mediami i wizerunku, współpracując z czołowymi polskimi przedsiębiorstwami, tworząc dla nich produkcje reklamowe i strategie PR-owe. 16 listopada 2015 roku został powołany na urząd ministra sportu i turystyki.
Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" pod merytorycznym patronatem C&W konferencja będzie już szóstą edycją Hotel Trends Poland & CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w branży hotelarskiej, gromadzącego w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży hotelarskiej w regionie. Uczestnikami wydarzenia są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.
Podczas konferencji polscy i międzynarodowi eksperci i praktycy dyskutować będą m.in. o kierunkach zmian w globalnym hotelarstwie i ich wpływie na polski rynek, kwestiach związanych ze wzrastającymi kosztami pracy, niedoborem pracowników, boomem inwestycyjnym, oraz scenariuszami na przyszłość.
Drugi, bardziej warsztatowy dzień, składał się będzie z trzech równoległych sesji, a każda z nich z trzech modułów.
Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2018
Szczegóły na www.hotel-trends.pl
Dodaj komentarz