„Piękna Nasza Niepodległa” – konkurs fotograficzny

Polska Organizacja Turystyczna w tym roku na wiele sposobów świętuje obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jedną z form uczczenia tego wydarzenia jest konkurs fotograficzny „Piękna Nasza Niepodległa” organizowany wspólnie przez MSiT, POT oraz Chopin Airport Development. Konkurs odbywa się w serwisie społecznościowym Instagram.


Celem konkursu jest pokazanie pięknej, wolnej i niepodległej Polski za pomocą zdjęć. Uczestnicy zabawy mają zaprezentować miejsca, w których czują się wolni, szczęśliwi i w których najchętniej spędzają wolny czas – miejsca, które ich zachwycają.

– Odzyskanie niepodległości jest jednym z najczęściej wymienianych przez Polaków wydarzeń z  przeszłości, stanowiących powód do dumy. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym można tę dumę okazać. Chcemy, żeby nasi rodacy podzielili się na Instagramie swoimi wspomnieniami z miejsc, w których czują się wolni. Żeby pokazali innym, jaka piękna jest nasza Niepodległa – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

- Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to doskonała okazja do promocji Polski zarówno w kraju, jak i wśród zagranicznych turystów. Chopin Airport Development wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie i przesłania swoich zdjęć z najpiękniejszych zakątków naszego kraju – dodaje Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development i przewodniczący Społecznej Rady Turystyki przy MSiT.

Konkurs „Piękna Nasza Niepodległa” trwać będzie do 11 listopada br. Mogą w nim wziąć udział jedynie użytkownicy platformy Instagram, którzy zaczną obserwować bądź obserwują profil @polska.travel. W jaki sposób można zgłosić zdjęcie do konkursu? Wystarczy opublikować je w serwisie społecznościowym z hasztagiem #pieknanaszaniepodlegla.

W konkursie zostanie przyznanych 10 nagród, które zostały ufundowane przez Chopin Airport Development i Polską Organizację Turystyczną:

1. miejsce – weekendowy pobyt (2 doby) ze śniadaniem dla dwóch osób w BEST Western Hotel Jurata + Voucher do strefy SPA na wybrany zabieg dla dwóch osób,

2. miejsce – weekendowy pobyt (2 doby) ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel,

3. miejsce – weekendowy pobyt (2 doby) ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Courtyard by Marriott,

Nagrody za zajęcie miejsc od 4 do 10 – nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w obiektach (hotel, pensjonat) na terenie Polski.

 

Wszelkie informacje na temat konkursu publikowane będą się na profilu Instagram POT (polska.travel) i Facebook POT (polska.travel).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *