Polańczyk: Sun & Snow Resorts Solina z 250 apartamentami

Firma Fundusz Stabilnego Rozwoju rozpoczęła inwestycję w condohotel Sun & Snow Resorts Solina z 250 apartamentami inwestycyjnymi z gwarantowanym „widokiem na otaczającą go naturę” (i 70 proc. przychodu z wynajmu apartamentu). 4-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest na Podkarpaciu w miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk nad Jeziorem Solińskim między pasmem gór a jeziorem.

W położonym na cyplu kompleksie znajdą się m.in. basen, strefa SPA & wellness, restauracje, kawiarnie, bary, sale fitness, sale zabaw oraz dostęp do przystani i na plażę. Apartamenty o powierzchni od 20 do 80 m kw. realizowane są w systemie modułowym i mogą składać się z jednego modułu (apartament dwuosobowy), dwóch (czteroosobowy) lub trzech (sześcioosobowy). Każdy apartament posiada balkon, a największe dodatkowo prywatny taras na dachu o powierzchni około stu metrów. Inwestycja stworzona ma być na terenie chronionego krajobrazu.

W trosce o zachowanie równowagi środowiska projekt biura architektonicznego Czora & Czora został stworzony zgodnie z zasadami budownictwa proekologicznego. Jak przekonuje inwestor: „Wykorzystując czynne dachy biologiczne, a także uwzględniając wyjątkową rzeźbę terenu, planowany obiekt nie narusza piękna krajobrazu, jednocześnie pozwalając cieszyć się nim zwiększonej grupie odwiedzających”. Dodatkowy atut stanowią wnętrza, zaprojektowane przez Fobia Design, skutecznie łączące nowoczesność z regionalnym folklorem. Każdy z apartamentów oferowany jest wykończony i wyposażony. Dodatkowo wszystkie posiadają balkon, z którego roztaczać będzie się widok na Jezioro Solińskie, góry lub otaczające hotel lasy.

Właściciel apartamentu nabywa prawo własności i zawiera umowę z operatorem Sun & Snow na 10 lat z możliwością przedłużenia o kolejne pięć lat. Dodatkowo, dołączając bezpłatnie do Klubu Właściciela Sun & Snow, właściciel ma możliwość wypoczynku w posiadanym apartamencie lub w każdym innym obiekcie objętym ofertą Klubu Właściciela. Właściciel otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego, z informacjami o stanie obłożenia apartamentów, a także aktualnych przychodach z wynajmu. Przekazywanie środków następuje w formie miesięcznych wypłat.

Operator, firma Sun & Snow, zajmuje się zarządzaniem i marketingiem obiektu oraz obsługą gości i klientów, jak również utrzymaniem części wspólnych obiektu. Sun & Snow jest liderem rynku nieruchomości na wynajem. Fundusz Stabilnego Rozwoju istnieje na rynku od 2001 r. i działa na rynku finansowym, inwestycyjnym oraz nieruchomościowym


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *