Czym prać w hotelu?

Wymagania i oczekiwania dotyczące hotelowego prania są bardzo wysokie. Nieskazitelna biel ręczników i pościeli ma tu kluczowe znaczenie. Czystość tekstyliów jest jednym z głównych nośników reputacji i wizerunku hotelu. Warto więc mądrze inwestować w detergenty do prania.

W hotelu najlepsze rezultaty czyszczenia i higieny muszą iść w parze z kontrolą zużycia energii, wody i środków chemicznych, dlatego zrównoważenie skuteczności produktów z optymalizacją kosztów i bezpieczeństwem procesów jest podstawowym wymogiem przy wyborze. Aspekt, który coraz częściej jest oceniany i brany pod uwagę, to dbałość produktów o środowisko (w jaki sposób są wytwarzane, czy są produkowane ze składników naturalnych itd.). Nie mniej istotne są również niskie stężenia robocze produktów oraz skuteczność ich działania w niskich temperaturach, co m.in. wiąże się z oszczędnością energii do podgrzania wody.

do usuwania zabrudzeń

W pralni hotelowej trzeba mieć wszystkie produkty, które służą do usuwania typowych zabrudzeń, począwszy od zestawu odplamiaczy do plam pochodzenia organicznego i nieorganicznego, a na zestawie płynnych środków do prania skończywszy. Dlaczego płynnych? Ponieważ działają one dużo bardziej kompleksowo niż pro [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Piotr Żabowski-Żychowicz, Werner & Mertz Professional

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *