Strategie inwestycyjne w hotelarstwie podczas Hotel Trends Poland&CEE

Drugiego dnia konferencji Hotel Trends Poland&CEE, 27listpada w Sofitel Victoria w Warszawie, uczestnicy będą mogli wybierać spośród eksperckich dyskusji odbywających się w ramach trzech niezależnych modułów – Inwestycje, Marketing i  Nowoczesne Technologie i Regulacje w obszarze usług hotelarskich.


W ramach tego pierwszego odbędzie się dyskusja poświęcona „Strategiom inwestycyjnym w hotelarstwie”. W panelu moderowanym przez Marię Zielińską, starszego konsultanta w dziale rynku hotelowego, Cushman & Wakefield, zaproszeni przez nas eksperci będą dyskutować m.in. o tym jak inwestorzy dostosowują swoje strategię do potrzeb zmieniającego się rynku, jakie rynki/lokalizacje są obecnie najbardziej atrakcyjne inwestycyjnie, a którym grozi nadpodaż, oraz jak inwestorzy określają wielkość i różnorodność portfela.


W panelu wezmą udział


Mariusz Kubala,

Członek Zarządu, Satoria Group


Adam Pilczuk
Dyrektor ds. rozwoju, Chopin Airport Development


Tomasz Piórkowski
Dyrektor regionalny, Vienna House Poland


Łukasz Płoszyński
Wiceprezes Zarządu sieci Focus Hotels S.A.


Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" pod merytorycznym patronatem C&W konferencja będzie już szóstą edycją Hotel Trends Poland & CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli. Wydarzenie gromadzi w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży hotelarskiej w regionie. Uczestnikami są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.

Podczas konferencji polscy i międzynarodowi eksperci i praktycy dyskutować będą m.in. o kierunkach zmian w globalnym hotelarstwie i ich wpływie na polski rynek, kwestiach związanych ze wzrastającymi kosztami pracy, niedoborem pracowników, boomem inwestycyjnym, oraz scenariuszami na przyszłość.

Drugi, bardziej warsztatowy dzień, składał się będzie z trzech równoległych sesji, a każda z nich z trzech modułów.

Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2018

Szczegóły na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *