Krzesła MAESTRO – po raz kolejny w roli głównej!

Miło nam przekazać Państwu informację, że wyjątkowa linia Polskich Krzeseł Bankietowych MAESTRO z systemem konfiguracji konstrukcji zajęła pierwsze miejsce w konkursie na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii podczas odbywających się w Krakowie Targów HORECA/GASTROFOOD.

cim 12

Te unikatowe krzesła są znakiem firmowym kędzierzyńsko-kozielskiej spółki MEXTRA. Wszystkie zgłoszone do konkursu produkty były oceniane pod względem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysokiej funkcjonalności, wartości i innowacyjności w stosunku do produktów istniejących na rynku oraz wyjątkowych walorów estetycznych. Po dogłębnej analizie dokumentów dostarczonych przez zgłaszające firmy oraz ocenie produktów przeprowadzonej na stoiskach targowych, jury konkursowe postanowiło przyznać nagrody Targów HORECA/GASTROFOOD 2018 w trzech kategoriach. MEXTRA tryumfowała w kategorii „Wyposażenie hotelu”.

Przyznanie głównej nagrody przez konkursowe Jury to duże wyróżnienie oraz potwierdzenie, że krzesła MAESTRO cechuje wysoka jakość i unikatowość.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *