W Pobierowie będzie Hilton Garden Inn…

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. Powstaje tam też największy hotel w Polsce – Gołębiewski z ok. 1000 pokoi.

Gmina Rewal dwa lata temu sprzedała dwuhektarową działkę w Pobierowie za 14,1 mln zł spółce As-Invest z Poznania, związanej z grupą belgijskich inwestorów. Spółka od początku informowała o planach wybudowania tam kompleksu hotelowo-apartamentowego z centrum konferencyjnym, aquaparkiem, strefą SPA & wellness i specjalistyczną kliniką medyczną, deklarując, że „prowadzone są rozmowy z międzynarodową siecią hotelarską, choć ostatecznie kwestia operatora hotelowego nie została jeszcze przesądzona”. Jak wynika z informacji „Hotelarza”, w końcu została przesądzona. Powstanie hotel pod marką Hilton Garden Inn ze 150 pokojami. Deweloper liczy na turystów z Polski, jak również zamierza przygotować specjalną ofertę ukierunkowaną na gości z Niemiec, Belgii i krajów skandynawskich. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu powstać mają apartamenty pod wynajem sprzedawane w systemie condo. Prace przy budowie hotelu na razie nie ruszyły. Natomiast trwają przy budowie hotelu Gołębiewski, który zbliża się do ukończenia etapu surowego otwartego. Zakończenie prac planowane jest na przełom lat 2020/21. Tadeusz Gołębiewski kupił 30-hektarową działkę w Pobierowie za 50,5 mln zł dwa lata temu

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *