Otwierają się nowe condohotele i apartamenty w condo

W ciągu najbliższych trzech miesięcy na rynek mają wejść cztery nowe condo inwestycje z ponad 700 pokojami i apartamentami: 5-gwiazdkowy Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu, Lake Hill Resort & Spa w Karkonoszach, Gwiazda Morza we Władysławowie i Arche Hotel w Lublinie.

Wskład Green Mountain, którego otwarcie zaplanowane jest na 21 grudnia, wejdą 5-gwiazdkowy hotel ze 137 pokojami i zespół budynków ze 131 apartamentami. W kompleksie znajdą się też basen, sauny, salon kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner, siedem sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 500 m kw., dwie restauracje i lobby bar. Kompleks należy do Grupy Górskie Resorty, która prowadzi już Osadę Śnieżka w Łomnicy pod Karpaczem i Blu Mountain Resort w Szklarskej Porębie.

W połowie przyszłego roku otwiera 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Resort w Szklarskiej Porębie ze 148 pokojami i 180 apartamentami, buduje też 5-gwiazdkowy Crystal Mountain Resort w Wiśle z 492 pokojami i apartamentami, których otwarcie zaplanowane jest pod koniec 2020 r. We wszystkich inwestycjach sprzedaje pokoje z gwarancją 8 proc. zwrotu rocznie. Do końca roku otwarty ma być też kompleks Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce pod Jelenią Górą. Obiekt budowany jest w standardzie 4+ i składać będzie się ze 173 apartamentów w dwóch budynkach.

W kompleksie znajdzie się też SPA zarządzane przez klinikę La Perla, basen zewnętrzny i wewnętrzny, fitness, wine bar, restauracja oraz zaplecze konferencyjne. Apartamenty sprzedawane są z gwarancją 8 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat. Inwestorem jest Artur Kozieja, który kupił też krakowski niedokończony hotel Gromada i uruchamia tam pierwszy poza Chinami hotel pod marką Metropolo. Z kolei we Władysławowie na początku przyszłego roku wystartować ma 4-gwiazdkowy hotel Gwiazda Morza ze 100 pokojami i apartamentami. W obiekcie znajdzie się również centrum konferencyjno-bankietowe oraz rozległa strefa SPA, gabinety kosmetyczne i salony odnowy biologicznej.

Hotel jest częścią powstającego od 2013 r. kompleksu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport, w którego skład wchodzą wybudowane już dwa budynki aparthotelowe z 86 apartamentami. Pokoje sprzedawane są z gwarancją 7 proc. zwrotu rocznie przez 15 lat. W Lublinie Grupa Arche jeszcze w tym roku otworzyć ma 3-gwiazdkowy Arche Hotel ze 132 pokojami, siedmioma salami konferencyjnymi, restauracją, lobby barem oraz strefą wellness z salonem masażu, sauną i siłownią. Arche nie gwarantuje rocznego zwrotu. Właściciele dostają tyle, ile wypracuje hotel, pomniejszone o 5 proc. prowizji za zarządzanie Arche

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *