Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł Lewtak, dyrektor generalny Polonia Palace Hotel w Warszawie. Dlatego chciałby zwiększyć polską obecność, aby stworzyć lokalną strukturę, która byłaby miejscem wymiany doświadczeń i konstruktywnej rozmowy o wspólnych problemach.

European Hotel Managers Association zostało założone w Rzymie w 1974 r. Obecnie jest to najbardziej prestiżowa organizacja branżowa w Europie. Jej założeniem jest „ochrona etyki zawodu hotelarza”, a członkowie „zobowiązani są do wspierania społeczności i szacunku, jak również własnego doskonalenia zawodowego, aby lepiej służyć branży”. Misją EHMA jest uczynienie ze stowarzyszenia „platformy zbiorowej inteligencji, edukacji, tworzenia sieci kontaktów i rozwoju zawodowego wśród europejskich hotelarzy zarządzających najlepszymi hotelami”.

Networking z najlepszymi profesjonalistami

Paweł Lewtak jest członkiem EHMA od trzech lat. – Ogromną wartością uczestnictwa w tym stowarzyszeniu jest możliwość networkingu z najlepszymi profesjonalistami w branży, wymiana doświadczeń, informacji, pomysłów, podpatrywanie, jak podobne problemy rozwiązują inni. Daje to po prostu dostęp do ludzi, którzy coś znaczą w tej branży. Jeżeli chcę się poradzić, jak daną kwestię rozwiązali dyrektorzy na innych rynkach, po prostu do nich dzwonię czy kontak [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Rafał Szubstarski

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *