Leasing pościeli według hotelarza

Bielizna hotelowa w pokojach, w restauracji czy SPA to dla gości hoteli skojarzenie z czystością i jakością. Jest jedną z zasadniczych kwestii wpływających na ocenę hotelu. Dobra jakość tekstyliów to dobre pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju hotelowego i w konsekwencji pozytywny odbiór obiektu, załogi w nim pracującej i gospodarza. To przekonanie, że inne elementy usługi hotelowej też będą na oczekiwanym dobrym poziomie.

Zleasingiem bielizny hotelowej zetknąłem się w czasie mojej wcześniejszej, wieloletniej pracy za granicą. Taki rodzaj eksploatacji bielizny wynikał przede wszystkim z wygody i oszczędności. Inwestor na etapie wyposażania nowego hotelu nie musi przeznaczać żadnej kwoty na zakup tekstyliów, a są to, w zależności od wielkości obiektu, czasami niemałe sumy. Często pod koniec procesu inwestycyjnego brakuje budżetu na inne niezbędne elementy wyposażenia, więc środki wynikające z decyzji o niekupowaniu bielizny, lecz jej leasingowaniu, można przeznaczyć na inne potrzeby.

Uproszczenie procedur

Dodatkowo decyzja ta upraszcza kilka procedur. Hotel nie musi poszukiwać pralni i martwić się o jakość usług pralniczych, bo firma – w naszym przypadku Blycolin – bierze na siebie wybór pralni i odpowiada przed hotelem za jakość tej usług [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Ireneusz Chomentowski, manager hotelu

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *