Hotelarze Roku 2018: Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego – DoubleTree by Hilton Łódź

Sławomir Nowak, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódż od jego otwarcia pięć lat temu, wygrał głosowanie Kapituły konkursu Hotelarze Roku 2018 w kategorii Dyrektor Hotelu Sieciowego. Dołączył w ten sposób do grona wcześniejszych laureatów: Magdaleny Muchy z Hilton Gdańsk, Anny Olszyńskiej z Vienna House Andel's Łódź, Anety Stępkowskiej z Courtyard by Marriott Warszawa i Rafała Kuczyńskiego z Holiday Inn Warszawa Józefów.

W ciągu pięciu lat działalności udało się stworzyć jeden z (dwóch) najlepszych hoteli w mieście i jeden z najlepszych w skali krajowej. W tym czasie nocowało w nim blisko 300 tys. osób, z czego 42 proc. to goście konferencyjni, którzy brali udział w trzech tysiącach eventów zorganizowanych na terenie obiektu. W wewnętrznym rankingu jakości łódzki DoubleTree zajmuje ósme miejsce wśród blisko 130 w regionie EMEA. To pokazuje, że nie tylko potrafi stosować w Łodzi światowe standardy, ale jest wręcz ich wyznacznikiem. Okazało się, że połączenie 4-gwiazdkowego hotelu położonego w centrum Polski z dającymi niemal nieograniczone możliwości halami klubu Wytwórnia to przepis na sukces. Hotel zajmuje obecnie drugie miejsce wśród łódzkich obiektów na portalu TripAdvisor, z kolei w serwisie booking.com średnia ocen gości wynosi 9,1. Obiekt powstał z inicjatywy łódzkiej firmy telekomunikacyjnej TOYA, która w 2000 r. na swoją siedzibę wybrała znajdujący się przy ul. Łąkowej kampus dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *